Dostawcy i marki

Dystrybucja SAX Polymers

SAX® Polymers jest producentem technicznych tworzyw sztucznych, kompoundów i masterbaczy. Firma posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normami ISO 9001. Trzy zakłady produkcyjne znajdują się w Wiedniu (Austria), Oberriet (Szwajcaria) i Bukareszcie (Rumunia). Poza standardową ofertą technicznych tworzyw sztucznych i masterbaczy SAX®Polymers oferuje również indywidualne receptury dla najbardziej wymagających klientów.

Oferta własna SAX® Polymers składa się z licznej grupy produktów najwyższej jakości. Są to materiały barwione, modyfikowane różnorodnymi dodatkami. Stosujemy najnowsze jedno- i dwuślimakowe linie kompoundujące, na których z każdego tworzywa technicznego możemy wyprodukować wysokiej jakości kompoundy. Posiadamy zaawansowane systemy dozowania grawimetrycznego i nowoczesne granulatory. Własne, bogato wyposażone laboratorium, wykonuje złożone analizy i badania jak też gwarantuje najwyższą kontrolę jakości.

Masterbacze SAX® to wysokiej jakości koncentraty przeznaczone dla różnych rodzajów tworzyw i metod przetwórstwa. Klasyfikowane są w czterech grupach: koncentraty barwiące, środki pomocnicze, koncentraty efektowe i kombi-masterbacze. Ich receptury są indywidualnie opracowywane stosownie do wymagań, w dowolnym kolorze i odcieniu, i dobrane do konkretnego tworzywa sztucznego. Obecnie dostępnych jest ponad 6000 receptur, co gwarantuje najwyższą zgodność z każdym tworzywem i specyfikacją projektową.

SAX® RAL to grupa 29 uniwersalnych masterbaczy. Dzięki unikalnej recepturze można je z powodzeniem stosować w przetwórstwie PE, PP, PA, PBT, TPE a często również do ABS i POM. Koncentraty te gwarantują bardzo trwały kolor nawet w wysokiej temperaturze od 240 do 290°C. Dodatkowo mogą być bezpiecznie stosowane, gdyż odpowiadają wymaganiom określonym w prawodawstwie Unii Europejskiej.

Jako producent SAX® Polymers działa szybko, wydajnie i elastycznie spełniając najwyższe wymagania klientów.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden